PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Konkursy

WLC – Test kwalifikacyjny

16 lutego 2020 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

Tytuły książek do testów kwalifikacyjnych w kolejnym etapie konkursu „Wielka Liga Czytelników” kl.I-IV  „Nowe przygody skarpetek ( jeszcze bardziej niesamowite)” – Justyna Bednarek  kl.V-VIII   „Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek” – Hanna Ożogowska Test kwalifikacyjny odbędzie się 24.03.2020r. o godz. 9:00. Dziękujemy, że tworzycie wielką społeczność aktywnych czytelników w naszej szkole!

II etap konkursu „Stołówka z klasą”

13 lutego 2020 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

Bardzo prosimy wszystkich o oddanie głosu na pracę Szkoły Podstawowej nr 18 im. Władysława Broniewskiego w Dąbrowie Górniczej. Głosy można oddać na stronie internetowej www.stolowkazklasa.pl od 13.02.do 12.03.2020 roku. Nagrodą jest remont stołówki szkolnej, więc prosimy wszystkich o wsparcie.

Zmiana terminu konkursu

5 lutego 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

W związku z nieobecnością wielu zgłoszonych uczestników Konkursu kolęd i pastorałek nastąpiła zmiana terminu – konkurs odbędzie się w  czwartek, 13 lutego. Chorym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Szkolny Konkurs kolęd i pastorałek

31 stycznia 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

W przyszły czwartek, 06.02.2020 r. odbędzie się zapowiadany szkolny Konkurs kolęd i pastorałek dla uczniów wszystkich klas. Do konkursu mogą zgłaszać się uczniowie wszystkich klas (I-VIII); występ indywidualny lub w  zespołach (maksymalnie czteroosobowych). Każdy wykonawca prezentuje jedną wybraną kolędę lub pastorałkę. Zgłoszenia osobiste lub za pośrednictwem dziennika do p.A.Imiołczyk lub p.E.Doniec.

Konkurs „Stołówka z klasą”

13 stycznia 2020 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

Nasza placówka przystąpiła w bieżącym roku szkolnym do konkursu „Stołówka z klasą”. Praca nadesłana przez Naszą szkołę zakwalifikowała się do ostatniego etapu tego konkursu. Głosowanie na najlepsze prace w tym konkursie na stronie www.stolowkazklasa.pl będzie trwało przez miesiąc tj. od 13 lutego do 13 marca 2020 r. Liczymy na aktywny udział w głosowaniu całej społeczności szkolnej!!!

Wielka Liga Czytelników Edycja 2019/2020

25 listopada 2019 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

V Ogólnopolski Konkurs  Zapraszamy do udziału w  kolejnej edycji konkursu czytelniczego dla uczniów klas 1-8, którego głównym celem jest promocja czytelnictwa. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej czytelniczej przygodzie uczniów naszej szkoły. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dokonać w szkolnej bibliotece. Drodzy Rodzice/Opiekunowie  do udziału w konkursie niezbędna jest pisemna zgoda rodzica. Aby  [więcej…]