PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Nasze sukcesy

Mistrz Pięknego Czytania wybrany

30 października 2019 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Już po raz dziewiąty, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, spośród klas starszych wyłoniony został Mistrz Pięknego Czytania. 30 października w szkolnej bibliotece spotkało się 19 uczestników – uczniów klas IV-VIII, którzy po przejściu klasowych eliminacji walczyli o tytuł mistrzowski w czytaniu prozy.

Teledysk i płyta Scholki Antolki

6 października 2019 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Zapraszamy do obejrzenia i polubienia nowego, drugiego już teledysku Scholki Antolki. Wielu z Was zna jej singiel, teraz ukazała się płyta- Mój Anioł. W sobotę odbył się koncert promujący płytę. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie rozwijają swoje talenty i pasje. Dziękujemy o.Piotrowi, który był inicjatorem powstania scholki, rodzicom zaangażowanym w tworzenie tej grupy muzyczno-wokalnej, która  [więcej…]

Zaproszenie na koncert Scholki Antolki

19 września 2019 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Serdecznie zapraszamy na koncert Scholki Antolki, który odbędzie się w sobotę, 05 października o godz.19.00 w kościele św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej. Będzie to okazja poznac utwory z pierwszej, autorskiej płyty scholki. Zapraszamy!

I miejsce na festiwalu w Jaworznie

19 września 2019 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Dzieci z naszej szkoły, członkowie grupy Scholka Antolka zdobyły I miejsce na Festiwalu Piosenki Pielgrzymkowej w Jaworznie. Gratulujemy i czekamy na ich pierwszą płytę,  z której pochodziły nagrodzone piosenki: Mój Anioł i Tak, tak.  

Polubcie Mojego Anioła!

1 lipca 2019 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Scholka Antolka nagrała teledysk do swojej autorskiej piosenki Mój Anioł. Właśnie ukazał się do niej teledysk. Koniecznie obejrzyjcie, poszukajcie znajomych ze szkoły, lajkujcie i udostępnijcie znajomym! Zabierzcie swojego anioła  na wakacje!

Podsumowanie osiągnięć szkolnych w PKZ

20 czerwca 2019 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

18 czerwca w Pałacu Kultury Zagłębia odbyła się uroczystość podsumowania osiągnięć roku szkolnego 2018/2019 Najzdolniejsi uczniowie odbierali wyróżnienia z rąk prezydenta Marcina Bazylaka, zastępcy prezydenta Bożeny Borowiec oraz przewodniczącej Rady Miejskiej Agnieszki Pasternak.         Serdecznie gratulujemy!  Życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym! UDANYCH WAKACJI!