PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Turystyka

„Łeverest Summer Expedition 2019” – relacja

16 września 2019 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

14 września 2019r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka SK PTT Diablaki na znajdujący się w dzielnicy Łosień „Łeverest” (390 m n.p.m.).

Półkolonie w SP 18

21 czerwca 2019 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

W naszej szkole będą zorganizowane półkolonie letnie: I turnus: 24 czerwca – 5 lipca II turnus: 8 lipca – 19 lipca W programie wycieczki, konkursy, zabawy i ciekawe zajęcia w godzinach od 9.00 do 15.00. W szkole mozna zapoznac się ze szczegółowy programem półkolonii. Życzymy udanego wypoczynku!

Wycieczki, warsztaty..

21 czerwca 2019 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

W czerwcu odbyło się wiele wycieczek. Oto zdjęcia z niektórych:              

U Prezydenta i na stadionie

11 lipca 2018 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

We wtorek byliśmy na zajęciach w Bibliotece Miejskiej, a potem w Urzędzie Miejskim u Prezydenta Miasta.W środę –  Zabrze: stadion Arena Górnik- Zabrze, Ogród Botaniczny. Nie ma czasu na nudę!        

[27 II 2017] Szkolenie z pierwszej pomocy

27 lutego 2017 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

Niecodziennie zdarza się, żeby uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w bezpłatnych zajęciach na wyższej uczelni. Jeszcze rzadziej zdarza się by poruszany temat był tak poważny i bardzo ludzki. Praktycznie niespotykane jest by zostać ciepło i serdecznie potraktowanym przez gospodarzy takiego spotkania. Niemalże niemożliwe jest by podczas jednego spotkania zdobyć przydatną porcję wiedzy i przećwiczyć ją praktycznie.  [więcej…]

Po wakacyjnej przerwie udaliśmy się do Muzeum Miejskiego „Sztygarka” w Dąbrowie Górniczej na kolejne spotkanie podróżnicze z cyklu „Wyprawy na krańce Ziemi…”.