PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Wspólnie po główną nagrodę … Konkurs edukacyjny Bezpiecznie Tu i Tam

27 października 2016 Autor: Dorota Rapacz-Perz 0 komentarzy

Nagrody czekają!!!  Nasza szkoła przystąpiła do udziału w Konkursie edukacyjnym Tu i Tam, który zakończy się  31 marca 2017 r. Jego celem jest podniesienie kompetencji dzieci i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa w internecie.  Choć uczestnikiem Konkursu jest szkoła,  o liczbie uzyskanych przez nią punktów decyduje wspólne zaangażowanie uczniów, nauczycieli, rodziców, którzy realizują aktywności konkursowe.

Zachęcamy zatem wszystkich rodziców oraz ich dzieci do udziału w zadaniach konkursowych,  uzyskiwania  certyfikatów i jednocześnie  zbierania punktów dla szkoły,  która może wygrać nowoczesny sprzęt multimedialny.

więcej: fundacja.orange.pl

Przejdź kurs internetowy: fundacja.orange.pl/kurs

https://fundacja.orange.pl/kurs/assets/files/materialy-dodatkowe/FB_470x394.jpg


Skip to content