Wielka Liga Czytelników – Półfinał już za nami!!!

17 maja 2017 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

Uczniowie, którzy wygrali etap szkolny: Olga Pytasz (kl. 3b) Ewa Bosak ( kl. 3c) Kacper Kaczyński (kl.3c) w kategorii klas I-III oraz Maja Zielińska (kl. 6b), Piotr Olszewski  (kl. 4b) i Mateusz Jędryczek (kl.4b) w kategorii klas IV-VI,  godnie reprezentowali naszą szkołę  w Półfinale Konkursu Ogólnopolskiego Wielka Liga Czytelników.

Wykazali się ogromnymi wiadomościami i umiejętnościami wprawiającymi w podziw i zachwyt. Testy były bardzo trudne. Pytania podchwytliwe i szczegółowe. Nasi reprezentanci konkurowali z  727 szkołami z całej Polski. Okazali się jak zwykle ku naszej uciesze najlepszymi czytelnikami w Dąbrowie Górniczej.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów. Uczestnikom konkursu i rodzicom gratulujemy i dziękujemy za ogromny wysiłek włożony w promowanie czytelnictwa. Brawa dla czytających rodzin!

Zapraszamy wszystkich uczestników  konkursu Wielka Liga Czytelników na finałowe świętowanie 27 maja 2017 r. w Katowicach podczas  VI Wielkiej Zabawy Rodzinnej (www.wielka-liga.pl)

Kategoria: Z życia biblioteki