Wyśpiewali I miejsce

20 maja 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Scholka Antolka – to grupa dzieci śpiewającą przy parafii św.Antoniego. Większość scholki to uczniowie naszej szkoły –  klas I-V. Po raz pierwszy wzięli udział w  Diecezjalnym Konkursie Piosenki Maryjnej „Pieśnią sławimy Maryję” i jest wielki  sukces  – wyśpiewali I MIEJSCE w kategorii zespoły. Bardzo się cieszymy i GRATULUJEMY. Opiekunem grupy jest o.Piotr Wojnowski i p.Rafał Sokoliński.

Opublikowany przez Konkurspiosenkimaryjnej na 18 maja 2017

Scholka otrzymała w kwietniu III miejsce w XXIV Dziecięcym Festiwalu Piosenki Religijnej  w Katowicach -Kostuchnie.

Uczniowie naszej szkoły znają tą grupę, gdyż występuje ona  podczas szkolnych obchodów Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Będzie można ją usłyszeć w piątek podczas finału X Diecezjalnego Konkursu Moja Kapliczka i jak zwykle w niedzielę podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci o godzinie 11.00.