PILNE! do 7 września można pomóc!

6 września 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Szkolna grupa wolontariatu serdecznie zaprasza do przyłączenia się do lokalnej inicjatywy – pomocy mieszkańcom Gminy Brusy poszkodowanym w nawałnicy.

Mieszkańcy pilnie potrzebują: żywności, środków czystości, artykułów gospodarstwa domowego, nowych koców, kołder, odzieży, karmy dla zwierząt, sprzętu -wiertarek, pił, agregatów prądotwórczych.

Dary przekazujemy m.in. do  III LO im. L. Szenwalda do 7 września w godzinach 8.00-20.00.

Akcja podjęta wspólnie przez: Zespół Szkół nr 4, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Zespół Szkół  nr 1,   oraz parafie: Św. Antoniego z Padwy, Matki Bożej  Zwycięskiej, Najświętszej Maryji Panny  Matki Kościoła, Św. Józefa Oblubieńca NMP.

Kategoria: Projekty i akcje