OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA.

6 grudnia 2017 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

Dnia 24 listopada (piątek) w naszej szkole w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia w klasach I-III biblioteka szkolna oraz Pani Agnieszka Niziórska we współpracy z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej realizowaliśmy mini projekt Przygody pluszowego niedźwiadka na wojnie. W ramach projektu zorganizowano 2 konkursy plastyczne na podstawie  wysłuchanego fragmentu audiobooka  B. Ostrowskiej Bohaterski miś- czyli przygody pluszowego niedźwiadka na wojnie.

Zadaniem uczniów klas I było narysowanie ilustracji do wysłuchanego tekstu natomiast uczniowie klas II i III rozwiązywali test wiedzowy.

Najlepsze prace zostały nagrodzone Tytuł  Przyjaciel bohaterskiego misia w konkursie plastycznym otrzymali uczniowie:

Dominik Dąbrowski

Michalina Mazur

Artur Prabudzki

Lena Bogdańska

Tytuł Przyjaciel bohaterskiego misia w szkolnym konkursie słucham i rozumiem otrzymali uczniowie:

Zofia Korab

Tomasz Milejski

Zuzanna Gaj

Emilia Kasztelan

Patrycja Biały

Marta Przybyła

Gratulujemy i zapraszamy do obchodów urodzin misia za rok.