PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Szkolny Konkurs Historyczny Moje drzewo genealogiczne rozstrzygnięty.

9 stycznia 2018 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

Uczniowie klas IV b, IV c, IV d wzięli udział w Szkolnym Konkursie Historycznym Moje Drzewo Genealogiczne zorganizowanym przez nauczycieli historii. Celem konkursu było  zainteresowanie  dzieci  historią własnej rodziny, odkrywanie rodzinnych korzeni i poznawanie przodków, a także inspirowanie uczniów do podejmowania działań twórczych i rozwijanie kreatywności oraz zdolności.

Wszystkie prace były wyjątkowe i niepowtarzalne, jak historia każdej rodziny. Jury wzięło pod uwagę oryginalność pomysłu, technikę i formę prezentacji, wkład pracy, estetykę, ilość uwzględnionych pokoleń i informacji. Po burzliwych obradach ogłaszamy wyniki konkursu:

I MIEJSCE  Maja Segda  IV c

II MIEJSCE Ewa Bosak IV c

III MIEJSCE Konrad Słomczyński IV c

WYRÓŻNIENIE:  Alicja Niedbalik IV d

Natalia Zmysłowska  IV b

GRATULUJEMY!

 

Kategoria: Konkursy

Skip to content