PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Kosmiczny bal karnawałowy

13 lutego 2018 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

Bal  karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości, dlatego  dzisiejszy  dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Uczniowie młodszych klas  przybyli do szkoły w kolorowych i fantazyjnych strojach, wcielając się w różne postaci. W ostatnim dniu karnawału ,  w naszej sali gimnastycznej,  podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Grupa „Time4events”  nikomu nie pozwoliła się nudzić. Każdy uczestnik balu otrzymał watę cukrową i mógł obejrzeć profesjonalny pokaz tańca break dance.  Animatorzy  urozmaicali bal ciekawymi zabawami. W przerwie uczniowie udali się do klas na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.  Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć,  ale uczniowie opuszczali szkołę w doskonałych humorach. Kolejny bal już za rok.