Podziękowanie dla Was z Ugandy

2 grudnia 2018 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Drodzy Dzieci i Rodzice!

Właśnie miałam napisać informację, że w tym tygodniu będziemy na lekcji religii z klasami V-VIII wykonywać ozdoby świąteczne na Kiermasz Misyjny, gdy na fb przeczytałam wpis o. Adama Klaga, który pracuje w Ugandzie.

Ojciec informuje, że wybudowano kuchnię ze środków, które nadeszły od przyjaciół misji z Dąbrowy Górniczej! Mamy tam swój wkład, bo wspieramy właśnie tą misję poprzez: wykonywanie ozdób na parafialny kiermasz, ofiary przekazane przez Kolędników Misyjnych czy Loterię misyjną.  W te akcje mocno są zaangażowane dzieci i rodzice, rodziny  uczniów naszej szkoły, dlatego  serdecznie Wam DZIĘKUJEMY  i zapraszamy do dalszego wspierania tego wspaniałego dzieła jakim są Misje!

Przypominam Misyjny rozkład jazdy:

w tym tygodniu robimy ozdoby świąteczne, stroiki i szyjemy Misyjne ptaszki, na Kiermasz Misyjny

16 grudnia w parafii św.Antoniego Kiermasz Misyjny,

25 grudnia w Żywej Szopce Licytacja na cele misyjne

6 stycznia Kolędnicy Misyjni

13 stycznia Jasełka misyjne.

Serdecznie pozdrawiam

Ela Doniec