PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Spotkanie dla rodziców

15 marca 2019 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

 

Drodzy Rodzice,

Spektrum autyzmu aktualnie diagnozuje się u 1 na 100 dzieci. Jeżeli zastanawiają się Państwo czym jest autyzm, jak radzą sobie na co dzień rodzice dzieci ze spektrum albo mierzą się Państwo z jakimikolwiek trudnymi zachowaniami swoich dzieci, zapraszamy serdecznie na spotkanie.

Odbędzie się ono 26.03.2019 r. o godzinie 17:00 w naszej szkole. Prowadzącymi będą rodzice z Klubu Rodzica „Niebiesko Nam” Rodzice Rodzicom z Sosnowca. To okazja przede wszystkim na praktyczne warsztaty, możliwość zadania pytań rodzicom jak i specjalistom.

Ze względu na kwestie organizacyjne, prosimy o zapisy na spotkanie do dnia 22.03.2019 u p. A. Winiarz, bądź wychowawców. Spotkanie potrwa ok. 1 godziny.

Serdecznie zapraszamy!