VIII Diecezjalny Konkurs „Św. Jan Paweł II – Promieniowanie ojcostwa”

24 kwietnia 2019 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Konkurs jest skierowany do uczniów:

klas I-III (prace należy składac do nauczyciela religii do 20 maja)

Indywidualna praca płaska wykonana w technice: rysunek (może być wykonany ołówkiem, kredkami różnego typu, węglem lub suchy pastel – powinien być utrwalony), malarstwo, collage, wydzieranka, wyklejanka (pod warunkiem ścisłego przylegania wszystkich elementów do płaszczyzny kartki), z wyłączeniem plasteliny oraz materiałów sypkich; format – A3 lub A4.

klas IV-VIII

Konkurs wiedzy

Uczniowie pragnący wziąc udział w konkursie proszeni o zgłoszenie przez dziennik elektroniczny do 9 maja. Konkus odbdzie się 21 maja w SP 42 w Sosnowcu

OBOWIĄZUJĄCY ZAKRES TEMATYCZNY – MATERIAŁY DO POBRANIA:
Wszystkie materiały konkursowe, zawierające biografię św. Jana Pawła II w zakładce DIECEZJALNE KONKURSY 2018/19 na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 42 w Sosnowcu – http://sp42.sosnowiec.pl/