PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Zajęcia w-fu z zawodowymi piłkarzami.

4 grudnia 2019 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

Dzisiaj naszą szkołę odwiedzili  zawodowi  piłkarze z Klubu  Zagłębie –Sosnowiec.  Przeprowadzili zajęcia  w-f u w dwóch  klasach : II A  i  IV A. Jak to zawsze bywa na zajęciach  wychowania fizycznego Panowie  Piotr Polczak wraz z Dawidem Ryndakiem rozpoczęli od intensywnej rozgrzewki, która skupiła się głównie na ćwiczeniach ogólnorozwojowych w formie zabawowej rywalizacji.  Następnie podzielono uczniów na  równoliczne zespoły, którzy rywalizowali ze sobą na czas, pokonując różnorodne przeszkody. Przez ostatnie 15 minut zajęć grano w dwa  ognie. Uczniowie  słuchali wszystkich objaśnień i bacznie przyglądali się  trenerom. Z twarzy dzieci uśmiechy nie znikały. Uczniowie byli zachwyceni  zajęciami  z zawodowcami.  Na koniec spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie otrzymali zeszyty  i smyczki z barwami klubowymi.

Serdecznie dziękujemy piłkarzom za przeprowadzone zajęcia.

Uczniowie i nauczyciele SP 18.