List od pani pedagog i psycholog

30 marca 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Kochane dzieciaczki , Drogie starszaki ,

Wyobraźcie sobie, że do Waszego domu chce zakraść się jakiś nieznajomy. Nie bardzo wiesz, kim on jest i jak się zachowa. Chyba wszyscy mamy tak, że nie lubimy takich wizyt. Nie wiemy, co może się wydarzyć. Trochę właśnie tak jest z tym nieznajomym, którego nazywają COVID-19.

Jesteśmy pewne, że Wasi mądrzy rodzice przekazali Wam już wiele informacji jak należy zachowywać się, gdy jakiś nieznajomy skrada się do waszych drzwi. Wiemy też, że przekazali Wam wiele mądrości jak zachowywać się, by pan Nieznajomy- COVID-19 nie prześlizgnął się do Waszego Domu

Dbajcie o wypełnianie tych wskazówek, a waszym rodzicom przypominajcie odważnie wszystkie zasady, których Was uczyli. Przestrzeganie ich jest ważne nie tylko dla Was, ale i Waszych rodziców. (Dorośli też czasem nie pamiętają o sprawach dla siebie ważnych. O tym jednak szaaaa…)

Na zakończenie udostępniamy jeszcze ciekawy link: https://660919d3-b85b-43c3-a3ad-3de6a9d37099.filesusr.com/ugd/64c685_1325b26f2d954d108cbc769afedcadd3.pdf

Zobaczcie.