Masz tę moc!

31 marca 2020 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy

Darmowa książka elektroniczna

o koronawirusie dla dzieci

Książka została stworzona specjalnie dla Was dzięki współpracy wielu osób m.in. lekarzy i psychologów.

To doskonała propozycja dla dzieci, oraz tych, którzy chcą wytłumaczyć w spokojny, jasny

i zrozumiały sposób czym jest koronawirus i jak postępować, aby się przed nim ustrzec.

„Drodzy Czytelnicy, książka, którą macie przed sobą, powstała z potrzeby serca i chęci pomocy.
Sytuację związaną z pandemią koronawirusa trudno zrozumieć – często górę biorą strach i panika.
Mamy nadzieję, że ta publikacja pozwoli Wam i przede wszystkim Waszym dzieciom zrozumieć,
co tak naprawdę się stało, czym jest epidemia, co to jest koronawirus i jak się go wystrzegać”.

Książka do pobrania w załączniku

Koronawirus

lub na stronie