Nasi Drodzy Ósmoklasiści!

5 maja 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Nasi Drodzy Ósmoklasiści!

Pewnie stawiacie sobie pytania co z naszym egzaminem ósmoklasisty? Kiedy się odbędzie? W jakiej formie? Ostatnie wypowiedzi Ministra Edukacji sugerują, że możemy się go spodziewać w drugiej połowie czerwca, więc termin jeszcze odległy.

Pamiętajcie jednak, że aby nie wypaść z formy warto wyrobić w sobie samodyscyplinę w uczeniu się, a wtedy stres przed egzaminem będzie mniejszy. Zapytajcie się samych siebie po co się uczę. Co osiągnę w przyszłości, gdy dziś wykorzystam czas, aby wiedzieć więcej? Kiedy już odpowiecie sobie na te pytania obejrzyjcie prezentację o tym jak się uczyć, żeby stres przed egzaminem był mniejszy. Musicie wiedzieć, że stres działa na nas motywująco i jego obecność jest dobra dla nas. Ważne, aby nie przejął nad Wami kontroli.

Oto link do prezentacji:

Pozdrawiamy Was