PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Setna rocznica urodzin Jana Pawła II

21 maja 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

18 maja 1920 r. w Wadowicach  urodził się Święty Jan Paweł II. Były koncerty, wspomnienia, modlitwa, dekorowanie okien, rodzinne śpiewanie Barki, a może także kremówki? Jest wszystkim wiadomo, że jego dzieciństwo, dorastanie nie było beztroskie. Własnie  różne trudności ukształtowały mocnego, wymagającego od siebie, żyjącego pełnią życia, szczęśliwego, wypełniającego odkryte powołanie, człowieka pełnego pasji i zaangażowania i wreszcie: świętego! Jana Pawła II zna  cały świat, więc i my uczmy się od Niego, bo dobrze wykorzystywał każdy dzień.

Przedstawiam pamiątkowego padleta: pamiątki, wspomnienia, książki zebrane z okazji urodzin Karola Wojtyły. Bardzo dziękuję rodzicom i dzieciom z udział w tym projekcie

https://padlet.com/religiasp18dg2/egi7mlgvof4sxrnp

Elżbieta Doniec

 

 

Kategoria: Projekty i akcje