pOzyTYwNiE zAkrĘceNi – Wiktor Dzienniak

27 czerwca 2020 Autor: Aleksandra Janikowska 0 komentarzy

Wiktor Dzienniak to już absolwent. Wczoraj odebrał świadectwo ukończenia szkoły.  Kilka dni temu przysłał tekst, w jakim opowiedział o swoim hobby. Dorzucił również foty  prywatnego archiwum.

Moją pasją jest wędkarstwo. Zajmuję się tym od siedmiu lat. Jestem zawodnikiem i startuję w zawodach wędkarskich. Mogę poszczycić się paroma osiągnięciami: jestem w kadrze okręgu Katowice, brałem udział w zawodach Grand Prix Polski, zająłem też czwarte miejsce w finale Młodych Talentów, a piąte w Mistrzostwach Okręgu Katowice. Jestem drużynowym Mistrzem Okręgu w kategorii junior i kadet oraz drużynowym mistrzem finałów Śląska w kategorii kadet.

Podczas wędkowania warunki atmosferyczne bywają czasem niekorzystne, jednak nie uważam tego za dużą przeszkodę. Wędkarstwo, wbrew pozorom, nie jest łatwe. Wymaga znajomości technik łowieckich. Dobrze mieć też orientację  w  wyborze stanowisk wędkowania dostosowanych do pory dnia i pory roku.

Bardzo lubię wędkować i polecam wszystkim to zajęcie.

Kategoria: Z życia szkoły