PL BIP

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

#NEMOZAFREE

6 sierpnia 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Dla wszystkich dzieciaków i młodzieży zameldowanej w Dąbrowie Górniczej mamy aż dwie godziny pływania zupełnie za free, od teraz także dla uczniów szkół średnich!

Wystarczy mieć ze sobą ważną legitymację szkolną i pokazać ją przy kasie.

 Wejścia od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 16.00 (ostatnie wejście o godz. 14.00). Dzieci do ukończenia 13 roku życia mogą korzystać z bezpłatnego wejścia na basen od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00 (ostatnie wejście o godzinie 19.00) tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Wstęp opiekuna odbywa się na podstawie biletu normalnego lub ulgowego z uwzględnieniem 20% zniżki!

Zapraszamy!

Kategoria: Projekty i akcje