Podręczniki do religii

7 sierpnia 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Przypominamy, że w bezpłatnym pakiecie dla ucznia nie ma podręczników do nauki religii. Rodzice uczniów deklarujących udział w lekcjach religii,  we własnym zakresie zaopatrują swoje dziecko w podręcznik i ćwiczeniówkę (kl.III-IV). Zachęcam, ze względów finansowych i ekologicznych, do korzystania z używanych podręczników, odkupionych od starszych uczniów, kolegów. Będziemy korzystać z pomocy Wydawnictwa Jedność.

kl. I. Poznaję Boży świat. Autorzy: E. Kondrak K.Mielnicki, Jedność, Kielce (nowy podręcznik)

kl. II Idziemy do Jezusa, red J. Czerkawski, autorzy: E. Kondrak, Jedność, Kielce

kl. III Jezus jest z nami, red. J. Czerkawski, E. Kondrak, Jedność, Kielce (podręcznik + zeszyt ćwiczeń o tym samym tytule)

kl. IV Miejsca pełne BOGActw, red. ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek, Jedność, Kielce (podręcznik + zeszyt ćwiczeń o tym samym tytule)