PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Szkolny Festiwal Czytania

13 października 2020 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Każdy czyta kto może…tak można by podsumować dzisiejszy dzień, który spędziliśmy w wyjątkowy sposób, oddając się czytaniu.

Wielu uczniów przyszło do szkoły z ulubioną książką pod pachą a wielu innych oblegało dziś szkolną bibliotekę a wszystko po to, by wziąć udział w Szkolnym Festiwalu Czytania                                                                 w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych,                                                                                         podczas którego przyłączyliśmy się do I Międzynarodowej edycji  „Przerwy na czytanie”                                           i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Czytaliśmy dzisiaj wszędzie i wszyscy – uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Obejrzyjcie krótką fotorelację z wydarzenia

Szkolny Festiwal Czytania


Skip to content