PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Nasze świąteczne dekoracje

8 grudnia 2020 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Święta Bożego Narodzenia są szczególnym czasem w wielu polskich domach. Klimat wydarzeń tworzą dekoracje, a zbliżające się święta są okazją do upiększania naszych wnętrz.

1.Czekamy na zdjęcia świątecznych wieńców, stroików, ozdób choinkowych, szopek – zwłaszcza tych własnoręcznie wykonanych. Zapraszamy do nadsyłania zdjęć do 21.12.2020r. na e-mail: religiasp18dg@gmail.com, temat: Boże Narodzenie

2. Przypominam, że w parafii św. Antoniego jest konkurs Domek Jezusa  – stajenkę wykonaną z dostępnych w domu materiałów, a nawet zabawek np. klocków. Kategorie wiekowe klasy: 1-4, 5-6, 7-8. Termin przynoszenia prac do kościoła 18.12.2020r. Pamiętajmy: dystans, maseczki.

Warto pomyśleć też o prezencie dla Solenizanta  🙂

 


Skip to content