PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Zofia Zmarzły-zdobywczyni I miejsca

12 kwietnia 2021 Autor: Renata Wrona 0 komentarzy

Nasza uczennica z klasy 7 a Zofia Zmarzły zdobyła I miejsce w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu, dla uczniów Szkół Podstawowych pod Honorowym Patronatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej!

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Pandemia a zdrowie człowieka”. Zadaniem uczestników było przygotowywanie pracy plastycznej przedstawiającej problem zdrowotny, z jakim mierzy się człowiek w dobie pandemii COVID-19. W Konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Sosnowca i Siemianowic Śląskich. Praca Zosi zatytułowana „Heroes vs Covid-19” zyskała największe uznanie Jury.

Serdecznie gratulujemy naszej zwyciężczyni!

Anna Pasko – nauczyciel biologii


Skip to content