Głosujemy! „Czyściochowa Akademia”

16 kwietnia 2021 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

Uczniowie klasy I A biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Czyściochowa Akademia”!

Czyściochowa Akademia to świat pełen eksperymentów, dzięki którym pierwszoklasiści przyswajają najważniejsze zasady higieniczne. Podczas lekcji uczniowie oglądają i przeprowadzają samodzielnie doświadczenia, które przybliżają im zasady funkcjonowania ludzkiego ciała oraz uczą prawidłowej higieny. W ten sposób dzieci  dużo szybciej nabywają nowych kompetencji a ich wiedza przeradza się w życiowy nawyk.

Po każdym etapie wiedzowym klasa przygotowuje pracę plastyczną  w konkretnym obszarze tematycznym, na którą można oddać swój głos.

Co miesiąc do wygrania są zestawy gier i pomocy edukacyjnych dla pierwszaków. Nagrodą główną zaś, jest zorganizowanie wydarzenia edukacyjnego dla wszystkich uczniów klas pierwszych danej szkoły.

Liczymy więc na wsparcie z Państwa strony. Poniżej prezentujemy  pracę naszych pierwszaczków w aktualnej edycji konkursowej  i zapraszamy  do głosowania. Trzymamy za Nich kciuki!

Małgorzata Borek

Poniżej  link do bezpośredniego głosowania na pracę naszych Pierwszaczków.