Ósmoklasiści dąbrowskiej „osiemnastki” wśród laureatów.

27 maja 2021 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

Uczniowie klasy 8b spisali się na medal! Mateusz Jędryczek i Piotr Olszewski  w bieżącym roku dotarli do najwyższego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki, uzyskując tytuł laureata.

Z całą pewnością można powiedzieć, że taki sukces to nagroda niezwykle prestiżowa- przynosząca honor i dumę nie tylko uczniom, ale również rodzicom laureatów, nauczycielom oraz całej społeczności szkolnej.

Serdecznie gratulujemy laureatom, a także nauczycielowi przedmiotu – pani Dorocie Sekicie, która swoją wiedzą wspomagała uczniów w przygotowaniach.

Oprócz ocen rocznych celujących z fizyki, laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego będą przyjęci w pierwszej kolejności do wybranej przez siebie publicznej szkoły ponadpodstawowej po spełnieniu niezbędnych warunków wymaganych do przyjęcia do danego typu szkoły.

Wszystkich uczniów zachęcamy do solidnej, systematycznej pracy i spróbowania swoich sił w corocznie organizowanych przez Kuratorium Oświaty konkursach przedmiotowych. Naprawdę warto!

Gratulujemy!