2021 2021 „DZIEŃ 4” 2021 2021

11 lipca 2021 Autor: Dorota Rapacz-Perz 0 komentarzy

Dzień czwarty podróży.

Tego dnia wyruszyliśmy w podróż kulturową i emocjonalną, a to za sprawą doskonałego filmu, który mogliśmy obejrzeć w Kinie Kadr Pałacu  Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

Co sprawia, że ty to jesteś TY?

„Co w duszy gra”, bo o tym filmie właśnie mowa, w którym Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty – niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i pasje. Zdeterminowany, żeby odzyskać swoje życie, Joe zaprzyjaźnia się z młodą duszą – 22, która nie rozumie, dlaczego doświadczenie bycia człowiekiem jest aż tak pociągające. Podczas gdy Joe stara się przekonać 22, że życie jest wspaniałe, sam znajduje odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Kategoria: Z życia szkoły