PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

ŚWIETLIK – edycja XIV bis – anulowana

18 września 2021 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy
Szanowni Państwo,  Drodzy Uczniowie,

wczoraj na e-maila otrzymałam wiadomość od Organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK” następującej treści  –   uprzejmie informujemy, że wobec obecnej sytuacji pandemicznej w naszym kraju, Zarząd Fundacji Akademia IBSE podjął decyzję  o rezygnacji z organizacji drugiej części edycji XIV OKNP Świetlik. Decyzja została podjęta  w obliczu narastającej liczby zachorowań na COVID-19 oraz wielu sygnałów odbieranych przez nas w ostatnich dniach od szkół zapisanych do edycji XIV bis – o konieczności przeniesienia swojego zapisu na edycję XV,  w związku z dynamicznymi zmianami w organizacji pracy poszczególnych szkół i dużą niepewnością co do sytuacji, jaka powstanie pod koniec września 2021 r.

Jednocześnie informujemy, że wpłaty za uczestnictwo XIV edycji bis, zostaną przeksięgowane jako odpowiednia liczba opłaconych uczestnictw w edycji XV, która odbędzie się 8 marca 2022 r. Oznacza to, że uczniowie, którzy uiścili opłatę, otrzymają uczestnictwo w edycji XV ze zniżką 2 zł/osobę, gdyż nowa opłata w XV edycji wyniesie 12 zł. Chcemy tym samym chociaż          w niewielkim stopniu zrekompensować uczniom brak możliwości uczestnictwa w edycji XIV bis.

Zarząd Fundacji Akademia IBSE.

Jeżeli nie jesteście Państwo zainteresowani udziałem Waszego dziecka w wiosennej edycji, proszę  o kontakt z  wychowawcą    lub bezpośrednio ze mną przez dziennik elektroniczny,  zwrócę się  do Organizatorów o zwrot  opłaty konkursowej za XIV edycję bis.

Z poważaniem,  kordynator – Bożena Kącik

 


Skip to content