PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Zlot czarownic w bibliotece

29 listopada 2021 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Dzisiaj, w przeddzień Andrzejek, nasza szkolna biblioteka zmieniła się na kilka godzin w prawdziwą Wiedźmotekę a uczennice klasy 7b w prawdziwe czarownice!

Jak mówi staropolski obyczaj w wigilię Św. Andrzeja można sobie wywróżyć przyszłość. Z pomocą naszych uroczych czarownic uczniowie najmłodszych klas dowiedzieli się dzisiaj jak będzie mieć na imię przyszły wybranek lub wybranka, jaki los czeka ich w najbliższej przyszłości i jaki zawód jest im pisany w dorosłym życiu. Niektórzy celnym rzutem monetą zapewnili sobie spełnienie życzenia.

Zapewniamy, że zabawa była wesoła i żadna z wiedźm na nikogo nie rzuciła uroku ani nie zamieniła w ropuchę:)

Na kolejny zlot czarownic zapraszamy za rok!

Kategoria: Z życia biblioteki

Skip to content