Pho3nix Kids gra z WOŚP

21 stycznia 2022 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy
Pamiętajcie, że już w ten poniedziałek 24.01.2022r. Startujemy z konkursem Pho3nix Kids Poland
Oprócz nagród, które możecie zdobyć, każdy aktywny uczestnik to 5 zł dla WOŚP
Czas ucieka, więc rejestrujcie się już dziś i wypróbujcie jak działa aplikacja mobilna Pho3nix Kids ❤️💪

OTO NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W PIGUŁCE:

Czas trwania: 24.01 – 06.02

Narzędzie: darmowa aplikacja mobilna Pho3nix Kids do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore

Zainstalowaną na telefon apkę należy zsynchronizować odpowiednio z aplikacją sytemową Google Fit (Android)

lub Apple Health (iOS)

Rejestracja konta: kluczowe w rejestracji ucznia w aplikacji mobilnej, obok danych osobowych i adresu mailowego rodzica, wybranie swojej szkoły. Tylko tak uczeń może wziąć udział w konkursie, widnieć w rankingu i reprezentować swoją placówkę.

Mierzenie kroków: najskuteczniejsze i pewne jest liczenie kroków przy pomocy telefonu, który uczeń ma przy sobie

Nagrody: Fundacja Pho3nix, opaskami sportowymi Huawei Band 4, nagrodzi najaktywniejszych uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej liczbie uczniów.

Cel charytatywny: każdy uczeń, który w czasie trwania konkursu wykona co najmniej 1000 kroków to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.