PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Pierwszoklasiści na Jarmarku Bajek i Baśni

1 czerwca 2022 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

Z okazji Dnia Dziecka nasi najmłodsi uczniowie wybrali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, która była organizatorem  dzisiejszej  imprezy w Parku Hallera.  Pierwszoklasiści uczestniczyli w kostiumowej paradzie z udziałem Prezydenta Miasta, Miejskiej Orkiestry Dętej, animatorów oraz bajkowych postaci. Wysłuchali  popisów  uczestników „Wierszykarni”,  w tym naszej uczennicy  Klaudii, wzięli udział w spotkaniu autorskim z pisarką Renatą Piątkowską. Świetnie bawili się w krainie magii, wykonując przydzielone przez czarownice zadania i  rozwiązując zagadki. Chętnie skakali „na dmuchańcu”.   Na zakończenie spotkania zostali poczęstowani  watą cukrową.

Zapraszamy do  galerii  na stronie:  https://www.dabrowa-gornicza.pl/galerie/kolorowy-dzien-dziecka-jarmark-bajek-i-basni/

 

 

 

 


Skip to content