Obchody MMBS czas zacząć!

5 października 2022 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

Zaczynamy! Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej właśnie okazji, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, zabaw i konkursów. W tym miesiącu będziemy świętować Dzień Bohatera z Książki, będziemy pobijać rekord w czytaniu na przewie i zaprosimy gości z biblioteki pedagogicznej na ciekawe lekcje.

Przygotowaliśmy także konkursy, w których będziecie mogli wykazać się nie tylko swoją wiedzą ale i kreatywnością oraz umiejętnością pięknego czytania. O szczegółach akcji i konkursów będziemy informować na bieżąco na stronie szkoły, FB i w bibliotece.

W tej chwili trwają klasowe eliminacje do X – już! – edycji konkursu Mistrz Pięknego Czytania. W tym roku na warsztat wzięliśmy twórczość Marii Konopnickiej, której to poświęcony został rok 2022.

A już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na LOGO SZKOLNEJ BIBLIOTEKI. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie logo dla naszej biblioteki dowolną techniką, w tym także praca w programie komputerowym. Przygotowaną, podpisaną pracę oddaj do biblioteki osobiście lub wyślij na maila bibliotekasp18dg@gmail.com (pamiętając o podaniu w tytule maila swojego imienia i nazwiska) do 25 października. Rozstrzygnięcie 31 października.

Życzymy miłych wrażeń i liczymy na Wasze zaangażowanie J

Kategoria: Z życia biblioteki