12 października 2022 Autor: Aleksandra Janikowska 0 komentarzy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć serdeczne życzenia DYREKCJI szkoły, wszystkim PEDAGOGOM, EMERYTOWANYM NAUCZYCIELOM oraz PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI.

Życzymy dobrego zdrowia, wielu powodów do radości,  pięknych chwil bez limitu, niegasnącej pasji oraz niezmierzonej cierpliwości.

Młodszy i Starszy Samorząd Uczniowski

Prosimy o przyjęcie bukietu naszych fotograficznych podziękowań 😉

Dziękujemy, że  MAMY SZANSĘ WYRASTAĆ NA LUDZI CIEKAWYCH ŚWIATA; NIEPOKORNYCH I ZASKAKUJĄCO KREATYWNYCH.

Dziękujemy, że POZNAJEMY PRAWA FIZYKI, KTÓRE…MAJĄ PÓŹNIEJ WPŁYW NA WYNIKI.

Dziękujemy za to, że WIEMY, JAK SIĘ ZDROWO ODŻYWIAĆ I POTRAFIMY DZIELIĆ SIĘ Z INNYMI.

Dziękujemy, że UCZYMY SIĘ DOSTRZEGAĆ, CZEGO NIE MOŻNA KUPIĆ ZA PIENIĄDZE.

Dziękujemy za to, że WIEMY, CZYM JEST WALKA DOBRA ZE ZŁEM (NIE TYLKO W UTWORACH LITERACKICH).

Dziękujemy za to, że MAMY PRAWO PATRZEĆ NA ŚWIAT Z INNEJ PERSPEKTYWY.

Dziękujemy, że UMIEMY SIĘ BEZ TRUDU DOGADAĆ NA KAŻDY TEMAT I Z KAŻDĄ ISTOTĄ.

Dziękujemy za to, że POZNAJEMY ZASKAKUJĄCE HISTORIE (RÓWNIEŻ O KSIĘŻNICZKACH, KTÓRE MUSZĄ CZASEM SPRZĄTAĆ SWÓJ POKÓJ).

Dziękujemy za to, że POTRAFIMY ŚMIAŁO IŚĆ DO CELU (CHOCIAŻ CZĘSTO OKRĘŻNĄ DROGĄ).

Dziękujemy za to, że W DUSZY NAM GRA RADOSNA NUTA, A ŚWIAT UMIEMY POMALOWAĆ NA WIELE KOLORÓW.

Dziękujemy za to, że dotarło do nas, że matematyka to królowa nauk, bo … PACZKA PRZYJACIÓŁ POTRAFI POMNOŻYĆ RADOŚĆ, ODJĄĆ SMUTEK I DODAĆ ODWAGI.

Dziękujemy za HEKTOLITRY CIERPLIWOŚCI I SYSTEMATYCZNE JEJ UZUPEŁNIANIE 😉

Kategoria: Z życia szkoły