KiErMaSz BoŻoNaRoDzENiOwY

19 grudnia 2022 Autor: Anna Siwila 0 komentarzy

W środę(14.12) oraz w czwartek (15.12 ) w naszej szkole odbył się kiermasz, w trakcie którego można było podziwiać, a także zakupić ozdoby świąteczne.
Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Ogromną popularnością cieszyły się domki z piernika, mydełka, stroiki oraz ozdoby z gliny.
Prace zostały wykonane przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli.
Działała także świąteczna kawiarenka, były tańce, kolędy oraz oczywiście nie zabrakło Świętego Mikołaja.
Dyrekcja oraz Nauczyciele składają serdeczne podziękowania Rodzicom oraz Uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie oraz przeprowadzenie świątecznego kiermaszu.
Podziękowania kierujemy także do osób kupujących, po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności, szczodrości oraz życzliwość.

Serdecznie dziękujemy.
Zespół ds. Integracji