PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Rowerowy Maj 2023

6 kwietnia 2023 Autor: Agnieszka Niziórska 0 komentarzy
Nasza szkoła przystąpiła do Kampanii Rowerowy Maj 2023.
Głównym celem zabawy jest promowanie aktywności fizycznej i zrównoważonej mobilności, w szczególności komunikacji rowerowej. Uczestnikiem Rowerowego Maja może być każdy uczeń lub pracownik z naszej szkoły.
Warunkiem uczestnictwa dziecka w Kampanii jest podpisanie zgody przez rodzica/opiekuna i przekazanie jej do środy 26 kwietnia 2023 roku na portiernię szkoły lub do sekretariatu.
Za aktywne podróże uznaje się przejazdy do szkoły rowerem, hulajnogą, na rolkach, deskorolce, a także w przypadku dalszych odległości, podróże komunikacją miejską łączone z aktywnymi podróżami odbyte od dnia 4 maja do dnia 31 maja 2023 roku. Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdą Państwo na stronie internetowej stronie organizatora Kampanii www.rowerowymaj.eu
1. Rowerowy Maj 2023 Regulamin w Dąbrowie Górniczej https://rowerowymaj.eu/…/Regulamin-Dabrowa-Gornicza…
2. Zgoda rodzica opiekuna na uczestnictwo https://sp12dg-my.sharepoint.com/…/EeJqcJZ…

Skip to content