Dzień Wody
Nasza szkoła po raz pierwszy w tym roku wzięła udział w akcji organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną z okazji Światowego Dnia Wody. Święto przypadało co prawda w sobotę 22 marca, ale realizowaliśmy zagadnienia cały kolejny tydzień. Działania edukacyjne były prowadzone w klasach z wykorzystaniem przesłanych materiałów edukacyjnych. Były one zróżnicowane na wszystkie grupy wiekowe naszych uczniów. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi na globalne problemy związane z dostępem do wody. Skupiliśmy się na zagadnieniu wirtualnej wody. Dziękujemy PAH za inspirujące pomysły i wszystkim nauczycielom zaangażowanym w akcje!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Kategoria:
Nasze sukcesy, Projekty i akcje, Z życia szkoły

