PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Euronet 50/50 max w Parku Hallera

3 czerwca 2015 Autor: Renata Wrona 0 komentarzy

Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” wspólnie z Urzędem Miasta Dąbrowa Górnicza zaprosiło uczniów dąbrowskich szkół zaangażowanych w realizację projektu edukacyjnego Euronet 50/50 MAX do świętowania sukcesu tego projektu. Radosne święto wszystkich dbających o energię w szkołach odbyło się 29 maja 2015 roku w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej. W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji, pasjonujące pokazy eksperymentów i quiz dotyczący oszczędzania energii z nagrodami. Uczniowie naszej szkoły przywieźli ze sobą plakaty promujące oszczędzanie energii, a przygotowany przez zespół ds. energii plakat zdobył jedno z pierwszych miejsc.

Kategoria: Z życia świetlicy

Skip to content