Półkolonie – lato 2015

10 czerwca 2015 Autor: Bożena Kącik 0 komentarzy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 informuje, że w okresie wakacji organizowane będą w szkole nieodpłatnie półkolonie w terminach:
I turnus 29.06.2015r. – 10.07.2015r. / 60 miejsc/
II turnus 13.07.2015r.- 24.07.2015r. /45 miejsc/

REGULAMIN DOTYCZĄCY REKRUTACJI DZIECI DO UCZESTNICTWA W PÓŁKOLONIACH
1. Rekrutacji podlegają w pierwszej kolejności uczniowie szkół podstawowych uczęszczający do klas od I do III, pochodzących z rodzin o trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

2. Rekrutacji dzieci do udziału w półkoloniach dokonuje Komisja powołana przez dyrektora szkoły. Komisja składa się z co najmniej trzech osób, w tym pedagoga szkolnego.

3. Z posiedzenia Komisji sporządzany jest protokół uwzględniający wykaz dzieci zakwalifikowanych do uczestnictwa w półkoloniach oraz listę rezerwową.

4. Podział miejsc w poszczególnych szkołach odbywa się w oparciu o porozumienie dyrektorów szkół z poszczególnych dzielnic.

5. Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach jest złożenie w terminie wypełnionej przez rodziców lub opiekunów prawnych karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii.

6.Termin organizowania półkolonii podawany jest do wiadomości rodziców na zebraniach w szkołach oraz na tablicach ogłoszeń.

7.W przypadku zgłoszenia przez rodzica/opiekuna prawnego nieobecności dziecka kierownik półkolonii zobowiązany jest do zaproponowania uczestnictwa w półkoloniach dziecku z listy rezerwowej.

Kategoria: Z życia szkoły