PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Lekcja demokracji

28 września 2015 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

W roku szkolnym 2015/2016 w skład Samorządu Uczniowskiego weszli:

  • Przewodniczący – Konrad Moska
  • Zastępcy przewodniczącego –  Wiktoria Umińska i Rafał Brodziński 

Opiekunowie: pani Aleksandra Janikowska oraz pani Anna Siwiła.

 

W szkole, jak zwykle we wrześniu, po czasie kampanii  – nadszedł czas wyborów do Samorządu  Uczniowskiego. Wszystko odbywało się zgodnie z procedurami. Była nawet cisza wyborcza! Uprawnieni do głosowania otrzymywali karty do głosowania z listą kandydatów, co potwierdzali własnoręcznym podpisem na przygotowanych listach. Każdy miał jeden głos! Czekamy z niecierpliwością na wyniki i … realizację obietnic przedwyborczych.

foto z sony 9 091 foto z sony 9 089 foto z sony 9 093

Kategoria: Z życia szkoły

Skip to content