Archive for październik, 2016

V TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O MISTRZOSTWO SZKOŁY SP18

31 października 2016 Autor: Joanna Rogala 0 komentarzy

Termin zgłoszeń uczniów klas IV-VI  do 4 listopada.  Mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców odbędą  się w  pierwszej połowie listopada.  Zapraszam – Joanna Rogala.

XVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

31 października 2016 Autor: Joanna Rogala 0 komentarzy

W piątek 28.x.br odbyły się eliminacje miejskie do turnieju ,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Reprezentacja uczniów w składzie; Brodziński Rafał, Nowak Aleksander, Orłowski Mateusz, Witas Jakub, Pyrka Igor, Winiarski Dawid i Piątek Nikodem wywalczyli III miejsce w Dąbrowie Górniczej. Brawo!!!!!

Abonament obiadowy

31 października 2016 Autor: Renata Wrona 0 komentarzy

Abonament obiadowy w miesiącu listopadzie wynosi 76zł

Kółko szachowe

28 października 2016 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Szachy – nie tylko dla „zdolnych ” W naszej szkole od kwietnia gramy w szachy ! Chętnych zapraszamy na kółko szachowe w środy na 5 oraz 6 godzinie lekcyjnej – sala nr 65 ( sala – p.Szewczyk) Łącznie zapisanych i uczestniczących w zajęciach jest 35 uczniów. Koordynatorem zajęć jest A.Szewczyk. Nawiązano współpracę z Polskim Towarzystwem  [więcej…]

28 października 2016 Autor: Renata Wrona 0 komentarzy

Obowiązuje od 31.10 do 04.11.2016r.

Ślubowanie

27 października 2016 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Dziś odbyła się uroczystość pasowania na ucznia klasy pierwszej. W obecności Dyrekcji, zaproszonych gości, rodziców  i rodziny, dzieci z klasy 1 A zdobywały sprawności w czterech tajemnych krainach, które były niezbędne do otrzymania zaszczytnego tytułu – ucznia Szkoły Podstawowej nr 18. Udało się! Są uczniami! Życzymy im powodzenia!