PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Organizacja roku szkolnego

Harmonogram lekcji i przerw w szkole

  1. 8.00 – 8.45
  2. 8.55 – 9. 40
  3. 9.50- 10.35
  4. 10.45 – 11.30

przerwa obiadowa/przerwa z telefonem

  1. 11.50- 12.35

przerwa obiadowa/przerwa z telefonem

  1. 12.55 – 13.40
  2. 13.50 – 14.35
  3. 14.45 – 15.30
  4. 15.40 -16.25

Lekcje podczas nauczania zdalnego:

  1. 8.00-8.45 
  2. 8.55 – 9.40
  3. 9.50 -10.35
  4. 10.45 -11.30
  5. 11.40- 12.25
  6. 12.35-13.20
  7. 13.30-14.15
  8. 14.25-15.10
  9. 15.20-16.05

 

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych 1 września 2022 r.
Zimowa przerwa świąteczna 23-31 grudnia 2022 r.
Ferie zimowe 16-29 stycznia 2023 r.
Wiosenna przerwa świąteczna 06-11  kwietnia 2023 r.
Egzamin ósmoklasisty 23-25  maja 2023 r.
Zakończenie roku szkolnego 23 czerwca 2023 r.
Ferie letnie

 

24 czerwca- 31 sierpnia 2023 r.

HARMONOGRAM  ZEBRAŃ Z RODZICAMI  w roku szkolnym  2022/23

Zebrania: godz. 17:00

KLASY I – III

KLASY IV – VIII

19 września 2022 r. /poniedziałek/

20 września 2022 r.  /wtorek/

15 grudnia 2022 r. /czwartek/

14 grudnia 2022 r. /środa/

7 marca 2023 r. /wtorek/

6 marca 2023 r. /poniedziałek/

9 maja 2023 r. /wtorek/

10 maja 2023 r. /środa/

Cotygodniowe KONSULTACJE  dla uczniów i rodziców zgodnie z ustalonym harmonogramem

Harmonogram dostępności nauczycieli w szkole     

w roku szkolnym 2022/23

PONIEDZIAŁEK

Nazwisko i imię nauczyciela Godzina dostępności Numer sali
Marzec Agnieszka 7:00-8:00 61
Nowosielska Urszula 7:00- 8:00 98
Skorupa Monika 7:00- 8:00 102
Pasko Anna 13:45- 14:45 95
Kusowska- Wojtas Aleksandra 13:45- 14:45 sala terapeutyczna
Terlecka Violetta 13:50-14:50 64
Szewczyk Agata 13:50-14:50 65
Doniec Elżbieta 14:35- 15:35 103
Janikowska Aleksandra 14:35-15:35 97
Rozwadowska Agnieszka 14:35- 15:35 96
Feszter Beata 10:00-11:00 świetlica
Rapacz- Perz Dorota 15:00- 16:00 gabinet pedagoga
Śliwińska Agnieszka 15:30- 16:30 100

 WTOREK

Stępień Krystyna 7:00-8:00

(pierwszy wtorek m-ca)

69
Czerniakowska Elżbieta 11:30-12:30 62
Zając Bożena 11:40-12:40 66
Gizak Bożena 11:40- 12:40 świetlica
Owczarek Norbert 14:30-15:30 99
Raczek Dorota 14:30- 15:30 gabinet dyrektora
Skalbmierska Anna 14:35- 15:35 biblioteka
Woszczek Jolanta 14:35-14:35 pokój n-li wf
Maciążek Bartłomiej 15:30- 16:30 pokój n-li wf
Knop Ewa 17:45- 18:45 biblioteka

ŚRODA

Gawęcka- Imiołczyk Aleksandra 7:00-8:00 100
Olbrychowski Piotr 12:55- 13:55 101
Gacek Barbara 14:00-15:00 gabinet wicedyrektora
Kochańska Dagmara 14:00-15:00 świetlica
Jakubowska Alina 14:35-15:35 59
Wrona Renata 14:35- 15:35 103
Moczulska- Szwej Dorota 15:40-16:40

(ostatnia środa m-ca)

99
Sekita Dorota 17:00-18:00 pokój nauczycielski

CZWARTEK

Borek Małgorzata 11:50-12:50 70
Ciura Martyna 13:40-14:40 sala terapeutyczna
Wojnowski Piotr 12:40-13:40 pokój nauczycielski
Kącik Bożena 12:45-13:45 68
Niziórska Agnieszka 13:45-14:45 sala terapeutyczna
Siwiła Anna 14:35-15:35 101
Firek Robert 15:35- 16:35 90
Ruszczyk Katarzyna 16:00-17:00 gabinet pedagoga
Juszczyk Agnieszka 16:25-17:25 61
Uthke Piotr 15:00-16:00 świetlica
Vozsnak  Gabriela 13:50-14:50

1.szy czwartek każdego miesiąca

Pokój nauczycielski

PIĄTEK

Wojtala Łukasz 7:00- 8:00 pokój n-li wf
Winiarz Anna 11:30-12:30 71
Gęborska Justyna 11:50-12:50 72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content