PL BIP FB

Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

Z życia świetlicy

Szkolny Kiermasz Walentynkowy

5 lutego 2022 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Świetlica szkolna przy współpracy z Radą Rodziców, zaprasza na Kiermasz walentynkowy, organizowany od 7 do 11 lutego 2022r.  W trakcie trwania kiermaszu można zakupić serduszka, biżuterię, breloczki, słodkie serduszka oraz mydełka dla bliskiej osoby. Pozyskane środki będą przeznaczone na modernizację świetlicy szkolnej.

Jarmark Bożonarodzeniowy

20 stycznia 2022 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Składamy serdeczne podziękowania  wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie  wspaniałych ozdób i świątecznych upominków. Dziękujemy również osobom kupującym, które swoją hojnością wsparły nasze przedsięwzięcie. Dzięki Państwa szczodrości i zaangażowaniu w nasze wspólne działania konto Rady Rodziców wzbogaciło się o kwotę  2060 zł!!! Dziękujemy                                  [więcej…]

Dąbrowski Jarmark Świąteczny

14 grudnia 2021 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

https://pixabay.com/pl/images/search/ozdoby%20na%20bo%C5%BCe%20narodzenia/ Szanowni Rodzice oraz drodzy Uczniowie Zapraszamy wszystkich uczniów, ich rodziny i najbliższych znajomych do aktywnego uczestniczenia w Dąbrowskim Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się w piątek 17 grudnia 2021r w godzinach 15.00-20.00 na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

Projekt: Świat oczami naukowców Akademii WSB

6 grudnia 2021 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej świetlicy zostali zaproszeni do udziału w warsztatach w ramach projektu „Świat oczami naukowców Akademii WSB” realizowanego przez Akademię WSB, dofinansowanego z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” przez Ministra Edukacji i Nauki. Warsztaty prowadzone są przez wykładowców Akademii WSB. Celem Projektu jest poznanie zagrożeń oraz nauka postępowanie w przypadku ich wystąpienia.  [więcej…]

Dzień Górnika w naszej świetlicy

6 grudnia 2021 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

4 grudnia obchodziliśmy Dzień Górnika. Z tej okazji uczniowie obejrzeli teatrzyk kamishibai “Legenda o skarbniku” – Juliana Brudzewskiego. Czar bajki sprawił, że uczniowie przenieśli się myślami do kopalni co stało się inspiracją do wykonania ciekawych prac plastycznych z zastosowaniem techniki kolagrafii.    

Jesienny pióropusz Pierwszaków

24 października 2021 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

Tak, aby nam wszystkim zrobiło się cieplej w te pochmurne, deszczowe dni…

Skip to content