Archive for marzec, 2016

W dniu dzisiejszym reprezentacja Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego „Diablaki” uczestniczyła w Muzeum Miejskim „Sztygarka” w spotkaniu z Panem Andrzejem Pasławskim, który zabrał nas w podróż do Albanii. Podczas trwającego dwie godziny spotkania podróżnik przedstawił jedną ze swoich podróży po tym ciekawym kraju z północy na południe i z powrotem. Wszystko to poza asfaltowymi drogami,  [więcej…]

Sprawdzian we wtorek

31 marca 2016 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Przypominamy, że 5 kwietnia – we wtorek – odbędzie się sprawdzian dla uczniów klas VI. W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-V.   Szóstoklasistom życzymy jak najlepszych wyników ze sprawdzianu.

Informacje dotyczące półfinału Wielkiej Ligi Czytelników

30 marca 2016 Autor: Renata Wrona 0 komentarzy

Jadłospis obowiązuje od 30.03.2016 do 01.04.2016r.

Przypominamy o konkursach świetlicowych

29 marca 2016 Autor: Renata Wrona 0 komentarzy

W środę tj. 30 marca 2016r. upływa ostateczny termin składania prac konkursowych związanych z bateriami. Zapraszamy do udziału!

Świąteczny nastrój

24 marca 2016 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Klasa II c przygotowała montaż słowno -muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały i przedstawiły Balladę o krzyżu. Niektórzy już postanowili pójść na Rezurekcję, ale UWAGA w Niedzięlę Wielkanocną zmieniamy czas z zimowego na letni.