Archive for maj, 2017

W sobotę szkoła i Piraci z Karaibów

31 maja 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Zapraszamy na seans Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara w sobotę, 3 czerwca na 19.00. Cena biletów dla dzieci i rodziców 13 zł. Ilość miejsc ograniczona. Chętni, jak zwykle proszeni o wcześniejszy kontakt z koordynatorem wyjścia – Elżbietą Doniec W sobotę odrabiamy 2 maja – plan z wtorku.

Wybrani uczniowie z  klas: IV a, IV b oraz V b ostatniego dnia maja uczestniczyli  w Dąbrowskiej Olimpiadzie Pamięci. Organizatorem konkursu była Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak oddział w Dąbrowie Górniczej oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej. Celem Dąbrowskiej Olimpiady Pamięci była promocja technik szybkiego zapamiętywania oraz rozwijanie u dzieci alternatywnych metod przyswajania wiedzy. Konkurs oceniany  [więcej…]

5 Antoniański Piknik Rodzinny

30 maja 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

OO.Franciszkanie serdecznie zapraszają na 5 Antoniański Piknik Rodzinny, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 4 czerwca, od godziny 14.00  na parkingu kościoła Św.Antoniego. W programie m.in. Bieg Antoniański i loteria misyjna, w której można wygrać rower. Szczegóły na plakatach.

1 czerwca – Dzień Sportu

30 maja 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Dzień Dziecka przypada w tym roku w czwartek. Tradycyjnie już jest to Dzień Sportu.   Wszystkim dzieciom życzymy radosnego dzieciństwa!

Szkoła pod Baobabem – dziękujemy

30 maja 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Pani dr Anna Watoła serdecznie dziękuje  za aktywne włączenie się do działań pomocy na rzecz Kenii. Przekazaliśmy zebrane przez naszych wolontariuszy przybory szkolne, środki czystości i ubrania, które będą wykorzystane w szkołach w Amboseli.

W sobotę do szkoły

29 maja 2017 Autor: Elżbieta Doniec 0 komentarzy

Przypominamy, iż w najbliższą sobotę, 3 czerwca – odpracowujemy wolny dzień – 2 maja Zajęcia odbywają się według planu na wtorek.