[9 II 2016] „Nepal” – prelekcja Stanisława Pisarka

11 lutego 2016 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

Dnia 9 lutego 2016 roku w naszej szkole gościliśmy Pana Stanisława Pisarka. Pan Stanisław ur. się 17 grudnia 1957 r. w Częstochowie. Pan Pisarek jest taternikiem, alpinistą, grotołazem, narciarzem, paralotniarzem, kajakarzem i  podróżnikiem. Ma wiele różnych pasji.

Nasza klasa w sali  informatycznej miała z nim lekcje, na której opowiadał nam o swoich osiągnięciach. Zimą wszedł na górę Monch i Jungrfau w Alpach, był na Araracie w Turcji. Pokazał nam bardzo dużo ciekawych zdjęć ze swojej wyprawy do Nepalu. Ja z moimi przyjaciółkami Roksaną i Weroniką po spotkaniu przeprowadziłyśmy z panem Stanisławem krótki wywiad dotyczący jego pasji.

Na koniec Pan Stanisław podpisał flagę DIABLAKÓW i zrobiliśmy sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Jagoda Słoń, Roksana Błaszkiewicz kl. 4a

Kategoria: Turystyka