,,Szkolne Oskary”

1 marca 2016 Autor: Joanna Rogala 0 komentarzy

Najlepsze tenisistkiW pierwszym dniu marca, podczas apelu, podsumowaliśmy osiągnięcia sportowe i dydaktyczne pierwszego półrocza. Pani Dyrektor Szkoły mgr D. Raczek i mgr A. Siwiła ( opiekun SU), wyróżniła uczniów z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem za pierwsze półrocze. Pani Dyrektor wręczyła ,,Puchar dla klasy z najwyższą średnią ocen”, puchar ten i nagrodę dla uczniów w postaci darmowego wyjście do kina otrzymała klasa IVb. apel

W SPARTAKIADZIE ZIMOWEJ PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY  i tytuł,, Najbardziej Usportowionej Klasy” otrzymała klasa VIb, pani dyrektor  i Joanna Rogala udekorowała wyróżnionych uczniów. Nagrodzeni medalem i dyplomem zostali również uczniowie, którzy wygrali w Turnieju Tenisa Stołowego ( wyniki podawane wcześniej). Szczególne wyróżnienie za zaangażowanie w życie  sportowe  szkoły otrzymała Weronika Bajor. Wręczono jej  dyplom oraz kartę podarunkową do Dekathlonu (sponsorem RR). Gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów.

Najlepszy tenisista w szkole IV w mieście

Kategoria: Nasze sukcesy