[10 III 2016] „Indie” – prelekcja Grzegorza Kuśpiela

11 marca 2016 Autor: Norbert Owczarek 0 komentarzy

W dniu 10 marca 2016 roku Pan Grzegorz Kuśpiel spotkał się z uczniami należącymi do Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego „Diablaki” działającego przy naszej szkole. Podczas prawie dwugodzinnego spotkania nasz Gość opowiadał o swoich życiowych pasjach: speleologii, podróżach oraz jeździe samochodem terenowym.

Pan Grzegorz przedstawił bardzo ciekawą prezentację zdjęć z jednej ze swoich podróży do Indii. Mogliśmy również zobaczyć interesujący film z jego podróży do Armenii i Gruzji. Odpowiedział także na liczne pytania zgromadzonych słuchaczy i udzielił wywiadu do szkolnej gazety „Osiemnacha”. Nie zabrakło też złożenia podpisu na fladze „Diablaków”, zdobycia przez uczniów autografów od posiadacza prestiżowego wyróżnienia „KOLOSY” oraz wykonania pamiątkowych zdjęć z naszym wczorajszym gościem.

Zostaliśmy także zaproszeni przez niego do Muzeum Miejskiego „Sztygarka”, w którym Pan Grzegorz jest kustoszem działu etnograficzno-podróżniczego, a także na odbywające się w ostatnie czwartki miesiąca prelekcje o tematyce podróżniczej. Z zaproszeń na pewno skorzystamy!

Kategoria: Turystyka