Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w Pływaniu Drużynowym

22 marca 2016 Autor: Joanna Rogala 0 komentarzy

W marcu odbyły się zawody pływackie w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczniowie od klasy II do VI  reprezentowali naszą szkołę,  dystans 50m pokonywali  różnymi stylami. Nasza nieliczna grupka uczniów spisała się bardzo dobrze.W kategorii dziewcząt startowały; PATRYCJA KRYSIAK w stylu klasycznym zajęła IV miejsce,  EMILIA RAMUS stylem grzbietowym zajęła VII miejsce, NIKOLA LEMAŃSKA w stylu dowolnym IV miejsce, JULIA WITAS stylem dowolnym V miejsce, AGATA BOREK grzbietem zajęła VI miejsce.

W kategorii chłopców: SZYMON SIWIEC stylem dowolnym V miejsce, JAKUB WITAS grzbietem IV miejsce, KACPER RUSEK stylem klasycznym IV miejsce i najlepszy wynik III miejsce stylem grzbietowym ALEKSANDER NOWAK. GRATULUJĘ wszystkim dzieciom, dziękuję rodzicom, że dbają o bezpieczeństwo swoich pociech i uczą ich pływać. Niestety w naszej szkole coraz mniej dzieci umie pływać.pływanie

reprezentacja chł.

Kategoria: Nasze sukcesy