Konkurs plastyczny „Bohater z mojej ulubionej książki”

18 maja 2016 Autor: Monika Skorupa 0 komentarzy

Zachęcamy do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym „Bohater z mojej ulubionej książki” organizowanym przez MBP w Dąbrowie Górniczej.

Wykonaj postać ulubionego, książkowego bohatera literackiego. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie przekraczającym A4. Konkurs skierowany jest do dąbrowskich przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Prace konkursowe należy składać najpóźniej do 24.05.2016 r. ( wtorek) w bibliotece szkolnej wraz z wymaganymi dokumentami formularzem zgłoszeniowym oraz oświadczeniem.

Dokumenty dostępne w bibliotece szkolnej oraz tutaj Bohater_-_formularz_zgłoszeniowy

Bohater_-_oświadczenie

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 1.06.2016 podczas Jarmarku Bajek i Baśni w Parku Miejskim im. gen. J. Hallera.

Zapraszamy do udziału.