Szkoła Podstawowa Nr 18

Dąbrowa Górnicza

MISTRZOSTWA DĄBROWY GÓRNICZEJ W MINIKOSZYKÓWKĘ

2 marca 2017 Autor: Joanna Rogala 0 komentarzy

Szkoła SP 18 była organizatorem zawodów finałowych w minikoszykówkę w kategorii chłopców. Zawody te, odbyły się  28 lutego na Hali Sportowej ul. Swobodna ( nasza sala gimnastyczna jest za mała). Reprezentacja szkoły w składzie: Gwiazda Jakub, Nowak Aleksander, Brodziński Rafał, Michalski Kacper, Liptak Patryk, Orłowski Mateusz, Rusek Kacper, Milik Jakub, Grudniewski Jakub, Cabaj Wojtek, Dzienniak Wiktor, Gołdyn Kacper, Łuszczak Jordan, Stochelski Maksymilian, Zygmunt Paweł, wywalczyła w grupie pierwsze miejsce, pokonując szkołę SP13 i SP30. W finale miejskim po zaciętej walce zajęliśmy IV miejsce.  Najlepszą drużyną została SP10, II miejsce zajęła SP12, III miejsce SP20. Gratulujemy i życzymy dalszym osiągnięć.

Kategoria: Nasze sukcesy